27.06.2026 r.
W 2026 roku Apostolat Modlitwy za Kapłanów „Margaretka” w Diecezji Elbląskiej obchodzi 24. rocznicę swojej działalności. rzez ponad dwie dekady wspólnota nieprzerwanie rozwija dzieło modlitwy za kapłanów, obejmując ich duchową opieką i jednocząc wokół tej idei coraz większą liczbę wiernych.
Czytaj więcej...
26.06.2026 r.

W Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Elbląskiej trwają rekolekcje o rozeznanie powołania.
Czytaj więcej...
24.06.2026 r.

Grupa wiernych z Diecezji Elbląskiej przygotowuje się do wyjazdu na uroczystości beatyfikacyjne amerykańskiego biskupa.
Czytaj więcej...
23.06.2026 r.

22 czerwca 2026 w parafii Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Malborku odbyła się uroczysta Eucharystia na zakończenie roku ewangelizacji wspólnot neokatechumenalnych Diecezji Elbląskiej. Liturgii przewodniczył Biskup Elbląski dr Wojciech Skibicki.
Czytaj więcej...
22.06.2026 r.
Przy kapliczce upamiętniającej zatrzymanie kopii Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej odbyły się uroczystości związane z 60. rocznicą wydarzenia z 20 czerwca 1966 roku. W modlitwie uczestniczył bp Jacek Jezierski, biskup elbląski senior. Trwałym znakiem rocznicowego spotkania stał się dąb pamięci oraz pobłogosławiona przy nim tablica pamiątkowa.
Czytaj więcej...
21.06.2026 r.

Tradycja, historia i integracja połączyły w niedzielę 21. czerwca mieszkańców Kwidzyna. W stolicy dawnej diecezji pomezańskiej odbył się Jarmark Dorotański. Uroczystej liturgii przewodniczył biskup Adam Wodarczyk z Katowic.
Czytaj więcej...
20.06.2026 r.

Mieszkańcy Ząbrowa i innych miejscowości parafii wyruszyli wraz z księdzem proboszczem na pieszą pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Łęgowie.
Czytaj więcej...
18.06.2026 r.
Biskup Wojciech Skibicki ogłosił dziś decyzje personalne dotyczące posługi osób duchownych w Diecezji Elbląskiej.
Czytaj więcej...