Jesteś tutaj: Start » Synod 2021-23 w diecezji elbląskiej: pytania pomocnicze (ankieta synodalna) do pracy w grupach lub pragnących wypowiedzieć się indywidualnie

10.02.2022 r.

2021 11 04 Spotkanie formacyjne animatorow Synodu 21 w Myszyncu 5 Kopiowanie2

Diecezjalne centrum synodu 2021-23 opublikowało pytania pomocnicze (rodzaj ankiety synodalnej), przeznaczone do pracy w grupach lub też dla pragnących wypowiedzieć się indywidualnie. W przygotowanym zestawie znalazły się m.in. pytania: Czy Twój Kościół się starzeje? Czy czujesz się związany ze swoją diecezją i swoją parafią? Co widzisz w niej jako wartość? Czego Ci brakuje i co Cię boli w Kościele? Jakich rozstrzygnięć dotyczących przyszłości Kościoła oczekujesz od rzymskiego synodu 2021-23? Całość zestawu pytań: TUTAJ! Modlitwa na rozpoczęcie spotkania: TUTAJ!