Jesteś tutaj: Start » Startuje kolejna edycja Elbląskiej Szkoły Biblijnej [26 listopada 2022]

Startuje kolejna edycja Elbląskiej Szkoły Biblijnej [26 listopada 2022]

12.11.2022 r.

figi szuszone 7 2

"...abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał..." (J 15, 16). Startuje kolejna edycja Elbląskiej Szkoły Biblijnej, działającej przy Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu. Terminy spotkań (sobota): 26 listopada, 10 grudnia, 14 stycznia. Miejsce: aula WSD Elbląg, ul. Bożego Ciała 10. Planowane są trzy bloki tematyczne po ok. 50 min., w godz. 9.00 - 12.00. Udział w zajęciach ma charakter otwarty i bezpłatny. Wykłady prowadzą: ks. dr Zbigniew Grochowski (UKSW/WSD Elbląg) - "Dzieje Apostolskie - lectio contiua"; ks. dr hab. Marek Karczewski, prof. UWM - "Rzeczy ostateczne w Biblii"; ks. mgr lic. Jakub Altman (doktorant w Instytucie Biblijnym KUL). Zachęcamy do udziału!