Jesteś tutaj: Start » Zaproszenie: Rekolekcje dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Elbląga [27-28 oraz 29-30 listopada 2018]

19.11.2018 r.

reko4

Rekolekcje dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Elbląga związano w tym roku z hasłem: „Przebuduj to w sobie”. Nawiązuje ono do fragmentu Ewangelii św. Mateusza o budowaniu domu na skale [Mt 7, 24–27]. Podczas rekolekcji zostaną poruszone tematy: kariera, pieniądze, miłość i seksualność oraz używki i uzależnienia.

Gośćmi rekolekcyjnych spotkań będą:
Dominika Figurska – aktorka i dziennikarka, elblążanka
Jacek Weigl – mąż i ojciec szóstki dzieci, prezes Fundacji „Edukacja z Wartościami”, prowadzi Centrum Edukacyjne DANIEL w Warszawie
Ks. Edward Rysztowski – proboszcz parafii św. Rodziny w Elblągu, specjalista w zakresie pracy z młodzieżą uzależnioną, prowadzi elbląski oddział KARAN-u oraz NZOZ i Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny KARAN „Dom Zacheusza”.

Rekolekcje odbędą się w terminach: 27-28 oraz 29-30 listopada 2018 w godz. 8.30 – 11.30.

I tura rekolekcji: LO I, LO II, LO III, ZSG, ZSEiO, Pijarzy, ZPSMuz.

II tura rekolekcji: LO IV, ZSMech, ZSIŚIU, ZST, ZSZ nr 1, ZST-I, Liceum Plastyczne.

Do udziału zaprasza - ks. dr Grzegorz Puchalski - dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji